Konferencje

Specjalny Ośrodek  Szkolno- Wychowawczy  imienia  Henryka Sienkiewicza w Świdniku jest organizatorem konferencji naukowo- szkoleniowych dotyczących problematyki autyzmu. Inicjatorką i głównym organizatorem jest Elżbieta Krupa– wicedyrektor Ośrodka.

W 2013 roku zorganizowaliśmy I konferencję naukowo- szkoleniową pod hasłem „Życie z autyzmem”. Odbyła się ona w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Świdniku, skierowana była do wszystkich osób zainteresowanych problematyką zaburzeń ze spectrum autyzmu. Wzięło w niej udział 98 osób.

O naszej konferencji pisali link

5.04.2016 r. zorganizowana została II Konferencja Naukowo Szkoleniowa „Życie z autyzmem” Odbyła się ona w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy Drodze Męczenników Majdanka 181 w Lublinie .

Dziennik UONET++

Bezpieczne Wakacje 2020

Kochani, zakończenie roku szkolnego 2019/20 zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie lada moment zaczynacie wakacje. Prosimy Was o aktywny, bezpieczny odpoczynek w tym czasie, ponieważ wiemy, że ten rok był dla Was wyjątkowo trudny. Poniżej wstawiamy prezentację, w której zawarłyśmy kilka wskazówek, jak bezpiecznie spędzić ten czas. Prosimy Was o zapoznanie się z nią.

Link do prezentacji: Bezpieczne Wakacje.pptx  

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook