Wystawa prac naszych uczniów

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac rękodzielniczych wykonanych przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku. Prace powstały na zajęciach przysposobienia do pracy i Klubu Twórczego Rękodzieła działającego w Ośrodku. Młodzież do wykonania wytworów artystycznych wykorzystała głównie materiały naturalne i surowce wtórne tj. np.: kamienie, szyszki, ziarna, muszelki, butelki, beton, plastikowe pojemniki, makulaturę. Dzięki wykorzystaniu prostych, a jednocześnie niekonwencjonalnych środków powstały prace oryginalne  i niepowtarzalne w formie. Wystawę  można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku, w Galerii „Za szybą” od 04.06 – 11.06.2019.

Previous Article
Next Article

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook